Dėmesio Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis dabar!


+370 52140521

Mes dirbame Jums jau nuo 2006 metų!

Jeigu Jums netiks mūsų prekė, ją pakeisime kita, tinkamesne, arba grąžinsime visus pinigus.Mes – oficialūs atstovaiāŽaislas hantelis dantų valymui, 18сm

10.00
Išparduota

Žaislas hantelio formos iš natūralios gumos, kuris gerai masažuoja dantenas ir valo šunims dantis. Žaislas yra puiki priemonė dantų akmenų atsiradimo profilaktikai ir šunų dantenų uždegiminių ligų profilaktikai.

Žaislas gali pasitarnauti tam, kad Jūsų augintinis galės graužti, o taip pat jį bus galima panaudoti ir aktyviems žaidimams. Šuo su malonumu bėgios prie žaislo ir atneš jį Jums. Gaukite ,,du viename", šuo išlaikys savo fizinę formą ir masažuos dantenas.


Žaislas, kuris padės rūpintis Jūsų šuns dantimis ir dantenomis. Be to, dėl aktyvaus žandikaulio judesio dar ir sustiprina žandikaulio raumenis.

Hantelis dantų valymui, puikiai tinka šunų pramogoms tiek prižiūrint šeimininkui, tiek kai jo ir nebūna. Dėl mažų guminių spygliukų ant hantelio, kurie puikiai valo šuns dantis, pašalina nuo jų apnašas ir akmenis.

Jis skirtas kasdieniniam dantų valymui ir dantenų masažui. Su šiuo žaislu su malonumu žais ir šuniukai, ir suaugusieji šunys.

Pagamintas iš ekologiškai natūralios gumos - absoliučiai netoksiškas ir saugus, plaunamas vandeniu.


Ilgis 18 сm


Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą