Dėmesio Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis dabar!


+370 52140521

Mes dirbame Jums jau nuo 2006 metų!

Tramdomasis antkaklis šunų dresavimui

07.06.2019
pagal Mihails Aleksejevs

Tramdomasis antkaklis, antkaklis su dygliais, duriantis ir t. t. – pasitarnaus šuns elgesio korekcijai ir naudojamas tuo atveju, kada šuо bando imtis nepageidaujamų veiksmų. Tramdomojo antkaklio veikimas paremtas tuo, kad jo dygliai patempus arba patraukus pavadėlį, įsiskverbia arba spaudžia kaklo odą, sukelia nemalonius pojūčius šuniui. Šuо su šituo antkakliu stengiasi elgtis taip, kad atsikratytų nuo nemalonių pojūčių arba jų visai neprisileistų.

Tramdomojo antkaklio veikimas yra panašus kaip šuns įkandimo imitacija. Augintinis tokį poveikį priima kaip motinos arba vedlio įkandimą, tai yra stipresnio ir turinčio valdžią gyvūno įkandimas.

Tramdomasis antkaklis toli gražu nėra universali priemonė išspręsti šuns elgesio problemas, ir prаktiškai pagal visus parametrus nusileidžia "elektroniniam antkakliui". Atsiminkite – šuo su tramdomuoju antkakliu gali būti tik prižiūrint šeimininkui. Palikti šuns vieno, kada jam uždėtas tramdomasis antkaklis, negalima!

DOGTRACE trejų metų išplėstinė garantija!

13.08.2012
pagal Mihails Aleksejevs
Dogtrace Išplėstinė garantija yra standartinės 2 metų garantijos savanoriškas pratęsimas.

Naudingas pasiūlymas - DOGTRACE 3 metų išplėstinė garantija

Elektronika šunims DOGTRACE sukurta siekiant užtikrinti aukštesnę kokybę. O tam, kad Jums būtų ramiau, siūlome garantiją 3 metams tiesiog užregistravus savo pirkinį.