Dėmesio Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis dabar!


+370 52140521

Mes dirbame Jums jau nuo 2006 metų!

DOGTRACE trejų metų išplėstinė garantija!

13.08.2012
pagal Mihails Aleksejevs
Dogtrace Išplėstinė garantija yra standartinės 2 metų garantijos savanoriškas pratęsimas.

Naudingas pasiūlymas - DOGTRACE 3 metų išplėstinė garantija

Elektronika šunims DOGTRACE sukurta siekiant užtikrinti aukštesnę kokybę. O tam, kad Jums būtų ramiau, siūlome garantiją 3 metams tiesiog užregistravus savo pirkinį.Dogtrace Išplėstinė garantija yra standartinės dviejų metų garantijos pratęsimas vieneriems metams.Tai galioja tik elektroniniams gaminiams Dogtrace, užregistruotiems puslapyje Dogtrace (per 90 dienų nuo pirkimo).Jūs galite užregistruoti savo gaminį puslapyje www.dogtrace.com - paprasčiausiai užpildę registracijos formą. Po to gausite laišką su sėkmingo registravimo patvirtinimu pagal programą "DOGTRACE trejų metų išpėstinė garantija".
Minėtas pasiūlymas galioja visiems naujiems elektroniniams Dogtrace gaminiams, įsigytiems po 2010-05-01.---- ---- ----VNT-electronics pasitiki savo produkcijos kokybe ir siūlo pratęsti Dogtrace gaminių garantiją.


Dogtrace Išplėstinė garantija yra savanoriškas standartinės 2 metų garantijos pratęsimas vieneriems metams. Garantija galioja visose šalyse prekėms, įsigytoms iš oficialiai įgaliotų elektronikos šunims pardavėjų Dogtrace.


Jei Dogtrace elektroninis prietaisas sugenda dėl nekokybiškų medžiagų arba dėl elektronikos gedimo per 36 mėn nuo pirkimo datos, VNT- elektronics garantuoja visų defektuotų dalių pakeitimą nemokamai, arba, pirkėjui pageidaujant, gali pekeisti visą prietaisą, su sąlyga, kad prietaisas užregistruotas puslapyje Dogtrace per 90 dienų nuo pirkimo dienos. Aksesuarams, komplekto sudėtinėms dalims, akumuliatoriams ir įkrovikliams nepriklauso išplėstinė garantija. Jiems priklauso tik standartinė Dogtrace garantija.

Tam, kad užregistruotumėte savo produktą, prašome užeiti į www.dogtrace.com ir, sekdami instrukcijas, įveskite į formą reikiamą informaciją registracijos puslapyje. Po to nurodykite realų elektroninio pašto adresą, tam, kad gautumėte registracijos patvirtinimą jūsų nurodytu el pašto adresu. Po šito jūsų gaminys turės teisę į DOGTRACE Trejų metų išplėstinę garantiją. Garantija prasideda nuo gaminio įsigijimo datos.

Tam, kad būtų galima pasinaudoti garantija, būtina turėti garantinį taloną Dogtrace, kuriame nurodyta pardavimo data, oficialaus atstovo antspaudas, o taip pat pardavėjo parašas ir antspaudas.


--- --- ---


Garantinės sąlygos


Dogtrace Išplėstinė garantija yra savanoriškas standartinės 2 metų garantijos pratęsimas vieneriems metams. Garantija galioja visose šalyse produktams, įsigytiems iš įgaliotųjų Dogtrace elektronikos šunims pardavėjų.


• Garantija prasideda nuo prekės įsigijimo datos. Sąlyga gauti garantiją yra pardavėjo ir įgalioto atstovo užpildytas garantinis sertifikatas.
• Dogtrace išplėstinė garantija galioja visiems elektroniniams prietaisams, užregistruotiems puslapyje Dogtrace per 90 dienų nuo pirkimo dienos.
• Registruodamas produktą gauti išplėstinę garantiją, klientas privalo užpildyti formą Dogtrace puslapyje. Patikrinus el paštą, produktas Dogtrace turės teisę į "DOGTRACE Trejų metų išplėstinę garantiją".

Minėtoji garantija negalioja gedimams, kurie atsirado dėl:


a) Nekompetetingo montavimo arba naudojimo instrukcijų nepaisymo;
b) Neteisingo produkto naudojimo;
c) Neteisingo prietaiso saugojimo arba aptarnavimo;
d) Nekompetetingo ardymo arba remonto, daryto be gamintojo žinios;
e) Gamtos stichijų arba nelaimingo atsitikimo;
f) Vartotojo padarytų gaminio pakeitimaų, dėl kurių produkas buvo pažeistas arba sugadintas;
g) Vartotojo padarytų mechaninių pažeidimų;
h) Bet kokių kitų veiksmų, padarytų vartotojo nesilaikant šios garantijos / arba vartojimo instrukcijos sąlygų.

Ši garantija galioja tik prekėms, įsigytoms iš oficialių autorizuotų prekiautojų.
• Garantija negali būti galiojanti, jei už prekę nepilnai sumokėta.
• Ieškovas privalo įrodyti gaminio gedimą. Gamintojas pats vertina reikalavimo teisėtumą ir įvertina gaminio trūkumų laipsnį. Ieškovas neturi tesės gaminį remontuoti savarankiškai ar tai patikėti tretiesiems asmenims. Jis/ji privalo gaminį pateikti gamintojui tokios būklės, kad būtų įmanoma įvertinti trūkumus (gedimą). Nepateikęs gaminio, jis/ji praranada teisę kelti reikalavimus.
• Kliento teisės kelti reikalavimus gamintojui, atsakingam už gaminio trūkums, grindžiamos bendromis teisinėmis normomis. Esant akivaizdžiai gamintojo kaltei, gamintojas atsako už keitimą/remontą.
• Kitos gamintojo ir pretendento teisės ir pareigos remiasi atitinkamomis bendrosiomis teisinėmis normomis šalies, kurioje prekė buvo parduota.

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas:


VNT electronics s.r.o., Nemcice 23, 561 18 Nemcice, Czech Republic, Tel: +420 466 440 015 E-mail: servis@dogtrace.com