Dėmesio Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis dabar!


+370 52140521

Mes dirbame Jums jau nuo 2006 metų!

Jeigu Jums netiks mūsų prekė, ją pakeisime kita, tinkamesne, arba grąžinsime visus pinigus.Mes – oficialūs atstovaiāElektroninis dresiravimo antkaklis šuns elgesio koregavimui

Pirmiausia norėčiau pareikšti, kad elektroninis antkaklis niekuo nesiskiria nuo pavadėlio – tiesiog jis daug kartų universalesnis.

Savo seminarų metu auditoriją priverčiu pajusti stimuoliuojantį antkaklio poveikį – netgi užsidedu jį sau ant kaklo. Atrodo, tik tai akimirksniu išsklaido mitus.

Naudojant pavadėlį, jums lieka galimybė arba gan silpnai tampyti pavadėlį, - o tai šuo ignoruos, - arba stipriai, staigiai trūktelėti (pavyzdžiui, šuniui norint vytis katę), o tai, jei jūs gan stiprus žmogus, mokate teisingai apskaičiuoti laiką ir gerai valdote judesius, padės tuoj pat sustabdyti šunį. Elektroninis antkaklis niekuo nesiskiria nuo šito. Mūsų laikų technologinė pažanga padėjo išvystyti elektroninius antkaklius iki tokio lygio, kad bet kokio temperamento tipo šuniui galima parinkti individualų antkaklį. Dauguma žmonių elektroninius antkaklius laiko kraštutine priemone ypač problemiškiems šunims. Taip, antkaklis labai naudingas tokiu atveju, bet jis taip pat labai efektyvus dirbant su baikščiu, tyliu šunimi, kaip ir su visais kitais, kurie yra tarp šių kraštutinumų.

Štai kai kurie elektroantkaklio privalumai:

  • Jūsų šuo visada kontroliuojamas, nesvarbu – ant pavadėlio jis ar nebe.
  • Šuo supranta savo klaidas iškart po to, kai jas padaro.
  • Nelieka vietos konfliktams tarp jūsų ir šuns – jūs visada atrodote oriai.
  • Palengvėja darbas per atstumą.
  • Galimybė nuo pirmos dienos dresiruoti be pavadėlio.

Šis sąrašas be pabaigos!

Reikėtų gerai pagalvoti, kam šis antkaklis netinka. Deja, teko sutikti žmonių, kurie nežino, kaip juo naudotis.

Antkaklis niekuo nesiskiria nuo pavadėlio – jis tik žymiai universalesnis. Juk paprasčiausias pavadėlio, antkaklio-grandinėlės ir įvairių skanėstų pirkimas neatneš jums ant lėkštutės dresiruoto šuns? Lygiai taip pat nieko jums neduos ir įsigytas elektroninis antkaklis. Daugelis turi droselines grandinėles, dar daugiau – įvairių skanėstų, bet dresiruotą šunį – mažuma.

Elektroninis antkaklis niekuo nesiskiria nuo pavadėlio – jis tik daug universalesnis. Žmonės, griežtai besielgiantys su savo šunimis dresiravimo metu, turės būdą tai daryti – nepriklausomai nuo dresiravimo metodo. Kaip ir visose gerų ketinimų srityse, tikėtis tvarkos iš idiotų – gan sudėtingas dalykas.

Prieš daugelį metų elektroniniai antkakliai turėjo tik gan aukštus dažnius tam, kad būtų galima sustabdyti šunis, sekančius nereikalingą grobį. Nuo tų laikų jie labai patobulėjo. Šiuolaikinės technologijos šioje srityje gerokai pasislinko į priekį, taip pat kaip ir kompiuterijos, stereotechnikos, mobiliųjų telefonų, faksimilinių aparatų ir kitose srityse.

Elektroninį antkaklį laikau pačiu saugiausia, efektyviausia ir humaniškiausia priemone kaip nepageidaujamam elgesiui sustabdyti, taip ir pageidaujamo elgesio maotyvavimui. Šunys visada buvo ir bus dresiruojami pačiais įvairiausiais metodais. Elektroninis antkaklis – tai puiki pradžia ir puiki bet kokio, anksčiau naudoto, metodo pabaiga.

Antkaklis naudojamas pastiprinti jau žinomą šuniui komandą. Jeigu aš kinų kalba paprašyčiau jus ką nors padaryti, o jūs nesuprantate kinų kalbos, tai, ką bedaryčiau – uždėčiau grandinę, griežtą antkaklį, elektroninį antkaklį, šaukčiau ant jūsų, muščiau arba duočiau skanėstų – niekas nepriverstų jūsų suprasti, ko man reikia. Nors žmonės Kinijoje, tarp kitko, naudojasi elektroniniais antkakliais todėl, kad jų šunys supranta kinų kalbą!!! Bet jie neperka elektroninių antkaklių, neišstudijavę bazinio dresiravimo kurso ir taisyklingo antkaklio naudojimo kurso. Tai apsaugo nuo nekorektiško antkaklio naudojimo.

Aš naudoju audiomonitorių tam, kad girdėčiau, kaip sekasi klientui. Taip pat manau, kad mano klientai sugeba atskingai elgtis su savo šunimis ir jiems nereikalingas pakartotinas kursas.

Antkaklis niekuo nesiskiria nuo pavadėlio – jis tik universalesnis.

Džiaugsmai ir laisvė, kurią jūsų šuniui suteikia antkaklis, gerokai palengvina gyvenimą.

Galima leisti Fido lakstyti po parką, žinant, kad jis grįš jums pašaukus.

Arba, pačiam sėdint svetainėje, leisti jam pasilinksminti su svečiais, ir būti ramiam, kad jis nesielgs įkyriai, nešokinės ant žmonių.

Galite šuns lydimi važinėtis dviračiu, nebijodami, kad jis lojimu pažadins kaimynus – mėgaukitės savo šunimi ir leiskite jam mėgautis tomis laisvėmis, kurias jam suteiks elektroninis antkaklis.

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad nepripažįstu jokių dejonių, jokio pakelto balso, jokios kovos su šunimi ar jų tampymų!!! Turite tik 2 galimybes. Girti šunį ir išmokyti jį išjungti antkaklį.

Štai ir išsiaiškinome, kuo skiriasi elektroninis antkaklis nuo pavadėlio!


Fred Chassen & Brajan Mauri