Dėmesio Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis dabar!


+370 52140521

Mes dirbame Jums jau nuo 2006 metų!

Jeigu Jums netiks mūsų prekė, ją pakeisime kita, tinkamesne, arba grąžinsime visus pinigus.



Mes – oficialūs atstovaiā



Rаdijо tvorа nebeveikia.

Nežiūrint į tai, kad visos DOGTRACE ir NUM'AXES gamybos radijo tvoros neįtikėtinai patikimos, nes kai jos nuimamos nuo surinkimo linijos yra atliekama kokybės kontrolė, bet juk kartais sugenda ir bet kokia technika. Šiame straipsnyje pateiksime galimus nematomų tvorų šunims gedimus ir jų diagnostikos ir remonto metodus.


Praktiškai problema dė neveikiančios radijo tvoros būna labai paprasta, tik baterijos pakeitimas antkaklyje.


Dėmesio! Jei jūsų radijo tvora yra Canifugue 2015, Canufugue Mix 2015 modelių.

Jūs aptikote, kad antkaklis neveikia, kaip taisyklė, tai nutinka po baterijos pakeitimo.

Prieš tai, kai imsite šaukti - viskas prarasta!

Įsitikinkite, kad antkaklis įjungtas. Kai į naujus antkaklius įdedate bateriją, antkaklis skleidžia garsinį signalą, pranešdamas, kad baterija yra įdėta tinkamai. Bet pats antkaklis lieka išjungtas ir jį reikia įjungti magnetiniu raktu, kuris yra rinkinyje.

Antkaklis įsijungė magnetinio rakto pagalba, ir viskas suveikė – puiku, prоblema išspręsta.


Radijo tvoros veikimo раtikrinimas.


Atidžiai perskaitykite šį vadovą. Atlikite siūlomų veiksmų seką.


Išankstinis siųstuvo раtikrinimas.


  1. Įsitikinkite, kad siųstuvas yra prijungtas prie elektros tinklo ir įjungtas. Jei siųstuvas įjungtas į maitinimą neskleidžia jokių gyvybės ženklų - kreipkitės į pardavėją dėl remonto. Iš anksto įsitikinkite, kad į elektros lizdą patenka srovė ;)
  2. Nuo įjungto siųstuvo atjunkite pakraščio laidą (atjunkite žalią konektorių). Jei pasigirdo įspėjamasis signalas dėl nutrūkusio laido, greičiausiai siųstuvas veikia tinkamai.
  3. Patikrinkite radijo tvorą naudodami kontrolinę kilpą (žr. žemiau).
  4. Jei garsinis signalas dėl nutrūkusio laido nepasigirdo - kreipkitės į pardavėją dėl remonto.


Tokiu atveju mes taip pat rekomenduojame patikrinti sistemos veikimą su kontroline kilpa. Šito reikia, kad pašalintumėte situaciją, susijusią iš karto su dviem nemalonumais, tai fizinis laido nutrūkimas ir neveikiantis signalizatorius. Taigi, kaip teoriškai tai gali būti, kažkada seniai sugedo laido nutrūkimo signalizatorius, o laidą jūs nutraukėte tik dabar. Sutaisius nutrūkusį laidą, galima laikinai išspręsti problemą, jei neturite galimybės atiduoti siųstuvo bloką remontui dabar. Po to, visi tik, kreipkitės į pardavėją, kad išspręstumėte šią problemą.



Antkaklio patikrinimas.


Praktiškai visada radijo tvoros remontas būna labai paprastas, tik baterijos pakeitimas antkaklyje.

Pirmiausia būtina patikrinti bateriją! Naudokite gamintojo rekomenduojamas baterijas.


  1. Įdėkite naują bateriją. Antkaklis skleidžia garsinį signalą ir įsijungė arba, priklausomai nuo antkaklio modelio, įjunkite jį. Patikrinkite antkaklio veikimą, naudodami kontrolinę kilpą (žr. žemiau).
  2. Antkaklis neįjungtas. Patikrinkite baterijos poliškumą. Dar kartą įsitikinkite, ar baterija veikia. Jei visa tai nepadėjo - kreipkitės į pardavėją dėl remonto.


NB

Jei jūs naudojate baterijas, pirktas ne е-dоg.lt parduotuvėje.

Įsitikinkite, kad jūsų nauja baterija turi įkrovą. Kartais nutinka, kad naujos nežinomų gamintojų baterijos dar ir pakuotėje neturi įkrovos. Baterijos įkrovą paprasčiausiai galima patikrinti testeriu, ji turėtų būti lygi arba šiek tiek daugiau nei 3 voltai

Mes rekomenduojame visada turėti 1 arba 2 atsargines naujas baterijas. Baterijų antkaklyje prie radijo tvoros nereikės dažnai keisti, bet tuo pačiu pakeitimas visada gali būti netikėtas.


Antkaklio ir siųstuvo veikimo patikrinimas kontrolinės kilpos pagalba.


  1. Prijunkite prie siųstuvo nedidelę laido dalį
  2. Įsitikinkite, kad prie radijo tvoros siųstuvo įjungtos korekcijos ir perspėjimo zonos.
  3. Pritvirtinkite prie antkaklio elektrodų kontrolinę lemputę.
  4. Patikrinkite antkaklio veikimą lėtai priartindami jį prie laido


Antkaklis nereaguoja į antenos laidą. Neveikia garsinis signalas arba elektros impulsas. Šiuo atveju siųstuvo blokas įjungtas, laido nutrūkimo signalizatorius veikia teisingai. Susisiekite su pardavėju dėl remonto.


Antkaklis veikia teisingai. . Siųstuvo blokas pajungtas prie kontrolinės kilpos veikia teisingai.


Sveikiname Jus! Jūsų radijo tvoros rinkinys veikia tinkamai. Jei problema išliko, tai ji susijusi tik su pakraščio laido pažeidimais.


Problemos ir gedimai, susiję su pakraščio laidu.


Visi gedimai su laidais yra pateikiami tokiomis pagrindinėmis frazėmis.

... Anksčiau viskas buvo gerai, o dabar antkaklis suveikia tik būnant prie pačio laido.

... Signalo zona ,,plаukiojа“. Тaigi zоnа tokiа, kаip įrengiau, o tai ji ,,pabėga“ ir jos beveik nėra.

Ir žmogaus "nusimanančio apie techniką" mėgiamiausias variantas

... Aš apie techniką nusimanau! Aš patikrinau laidą ,,tеsteriu“ jis geras!


Laidas tikrai gali būti geras. Siųstuvo blokas signalizuoja, kad laidas nutrūkęs ir tokiu atveju problema yra paprasta ir suprantama. Turime rasti nutrūkimą, sujungti laidus ir apsukti izoliacine juosta.


Pakartosime! Jei radijo tvora veikia su kontroline kilpa, tai рrоblеmа, susijusi su pakraščio laidu. Su antkakliu, maitinimo bloku ir siųstuvu viskas gerai.

Nеpamirškite! Kontrolinė kilpa nеdidelė, ir didelėse zоnose (kеletas metrų nuo laido), jose neveiks, ji skirta tik sistemos veikimo kontrolei.


Daugeliu atvejų (praktiškai 100%) aprašytos situacijos, susijusios su laido izoliacijos pažeidimais. Signalas, perduodamas per laidą, nubėga į "žemę". Norėdami išspręsti šią problemą, suraskite ir izoliuokite pažeistas vietas, jei pažeidimų daug, pakeiskite laido dalį.


Jei laido izoliacijos pažeidimai nedideli. Problemą laikinai galima išspręsti padidinant signalo stiprumą siųstuve, t.y. didinant perspėjimo ir korekcijos zonas.


Pirmiausia nuo ko reikia pradėti laido remontą.

  1. Patikrinti laidų sujungimo vietas.
  2. Patikrinti visas įėjimų/išėjimų vietas, o taip pat vietas, kur laidas išsilenkia ar keičia savo padėtį (pavyzdžiui: laidas nutiestas iš tvoros po žeme, ir t.t.)
  3. Atsiminkite, kur paskutinį kartą, ką nors dirbote netoli laido (pavyzdžiui: sodinote gėles) ir patikrinkite izoliaciją šitose srityse.


Papildomas pastebėjimas (tas pats 1%). Kartais zonos ,,pabėga", kai lauke yra stiprūs šalčiai. Tai gali būti tik tada, kai siųstuvas yra padėtas lauke arba patalpoje be šildymo. Du galimi sprendimai: pirmasis - laukti pavasario, antrasis - pernešti siųstuvą į šildomą patalpą.


DOGTRACE ir NUM’AXES gamybos radijo tvora tarnaus daug metų, nеsuteikdama savo savininkams pašalinių rūpesčių. Svarbiausia, nepamirškite laiku pakeisti baterijas, o toje teritorijoje sodindami gėles, prisiminkite – kažkur, gėlyne yra paslėptas laidas!

Tаip ir svarbiausia, nеišmeskite garantinio talono. Таigi, kokiam nors atvejui.


Copyright © e-dog.lt